wtorek, 10 grudnia 2013

MIKOŁAJKI 8 GRUDZIEŃ 2013


W niedzielę 8 grudnia Komitet Rodziców zorganizował zabawę mikołajkową dla dzieci z naszej szkoły i z lokalnej społeczności polskiej. Z poniższych zdjeć widać, ze wszyscy bawili się doskonale. Mikołaj nas nie zawiódł i odwiedził nas z prezentami dla dzieci.  Było dużo fajnych zabaw i konkursów. Jak co roku dużą popularnością cieszył się konkurs na najlepszego bałwana z papieru toaletowego. Bardzo popularna była również loteria fantowa, do której ponad dziewięćdziesiąt procent fantów (w kwocie 250 funtów!!!) zasponsorowała nam wspaniałomyśnie lokalna firma prawnicza ANDREW&ANDREW. Fantów było tak wiele, że prawie każda rodzina uczestnicząca w loterii coś wygrała.

Sklepy: FAJNY, MAYA i JAGODA  podarowały nam mnóstwo słodyczy i napojów, supermarket SAINSBURY’S kartę na zakupy za 20 funtów oraz wszystkie dekoracje świąteczne i choinkę. Od biura POL-HELP otrzymaliśmy 20 funtów,które wykorzystaliśmy na wynajęcie kostiumu Mikołaja. Dodatkowe fanty-usługi zasponsorowane były przez: Ewa Zwierz Photography,Magdalena Janyst Usługi Fryzjerskie  Monika Crystal Nails oraz kilkoro rodziców. 

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję!!!!!

Dziękuję również paniom nauczycielkom i członkom Komitetu Rodziców a szczególne pani Ewie i jej rodzinie, za pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu zabawy.
Dzięki Wam dzieci fajnie się bawiły a szkoła zarobiła bardzo przydatne, fantastyczne 470 funtów. 370 funtów to zysk ze sprzedaży biletów i losów na loterię a 100 funtów to dodatkowa dotacja z firmy ANDREW&ANDREW, za którą jesteśmy bardzo wdzięczni.
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA życzy wszystkim
prezes Komitetu Rodziców 
Kasia Thurlow   


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza