niedziela, 29 marca 2015

SPEKTAKL TEATRALNY „W POSZUKIWANIU ZAGINIONEJ OPOWIEŚCI”

Wczoraj mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole wspaniały teatr Trip z Katowic ze spektaklem „W poszukiwaniu zaginionej opowieści”. Kto nie był, niech żałuje! Wszyscy, duzi i mali, fantastycznie się bawili! Trójka aktorów wcieliła się w kolorowe i bardzo energiczne postacie moli książkowych: Zakładkę, Sylabinkę i Wersika, które z wielkim entuzjazmem wprowadziły nas w świat poezji polskiej podczas poszukiwania zaginionej książki.
 Jednak nie tylko aktorzy z teatru popisali się wspaniała recytacją wierszy również i nasze dzieci udowodniły, że znają i czytają wiersze. W szczególności wszystkich nas zachwyciła Milenka, która weszła na scenę i wyrecytowała cała "Kaczkę Dziwaczkę" Wielkie brawa dla Milenki! Oprócz wierszy były także wspólne tańce i wspólne śpiewanie. Nawet rodzice się ożywili i bawili się razem z nami. Całej imprezie towarzyszyła wspaniała, radosna, bajkowa atmosfera.
Po przedstawieniu wszystkie dzieci uczestniczyły w bardzo interesujących warsztatach aktorskich. Zdjęcia w wykonaniu naszej pani nauczycielki/ fotograf Agnieszki Michalskiej świetnie odzwierciedlają radosną atmosferę ostatnich zajęć szkolnych w tym semestrze
kilka zdjec tutaj a reszte mozna obejrzec na ponizszym linku
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza