czwartek, 11 czerwca 2015

KOMUNIKAT O WYCIECZCE 27 CZERWCA

Przypominamy, że 27 czerwca organizujemy wycieczkę dla wszystkich chętnych uczniów do parku natury bardzo blisko miasteczka Ringwood Moors Valley (link na stronę parku pod komunikatem). Zbiórka najpóźniej o 9.45 przed głównym wejściem szkoły.Wyjazd o godzinie 10.00. Powrót w okolicach godziny 17.00. Podróż do parku będzie trwać około jednej godziny. Planujemy kilka różnych aktywności w zależności od wieku dzieci. Młodsze grupy będa uczestniczyć w poszukiwaniu przyrodniczych „skarbów” a starsze wezmą udział w marszu na orientację. Mamy również zaplanowaną przejażdżkę kolejką z lokomotywą na parę. 
Ponadto będziemy mieć zarezerwowaną polanę piknikową tylko dla naszej grupy.Dzieci muszą mieć ze sobą jedzenie i picie i odpowiednio dostosowane obuwie i ubranie do pogody

Wycieczka jest fundowana w całości ze szkolnych pieniędzy. Prosimy jedynie o 3 funty od dziecka na pokrycie opłaty za przejażdżkę kolejką, która jest dodatkową atrakcją i będzie trwać około 20 minut. 
Potrzebujemy kilkoro chętnych rodziców do aktywnej pomocy w czasie wycieczki. Chętnych rodziców prosimy o zgłoszenie się do nauczycielek w najbliższą sobotę. 
Mamy nadzieję,że wszystkie dzieci- małe i duże- pojadą razem z nami. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza