wtorek, 13 września 2016

WAŻNE KOMUNIKATY

Z przyjemnością zawiadamiamy,że otwieramy nową klasę dla najmłodszych dzieci 4-5 lat. Zapraszamy wszystkie dzieci z listy rezerwowej na pierwsze zajęcia w nowym roku szkolnym w najbliższą sobotę na 10 rano.
Przypominamy,że KAŻDE dziecko uczęszczające do szkoły musi przynieść świeżo wypełniony formularz rejestracyjny na pierwsze zajęcia lekcyjne.

Przypominamy również, że składki za szkołę wpłacamy tylko na konto szkoły (nie przyjmujemy opłat w gotówce)Numer konta i szczegóły w zakladce "Oplaty za Szkole"
Bardzo prosimy o przygotowanie przyborów szkolnych na pierwsze zajęcia. W piórniku mają się znaleźć jedynie ołówki i kredki (dobrej jakości- dla najmłodszych grube trzonki, które są dostosowane do rączek dzieci), gumka, temperówka, nożyczki i klej w sztyfcie. Mazaki/pisaki i flamastry są zabronione!
Prosimy także o przygotowanie drugich śniadań bez produktów, które się kruszą. Ułatwi nam to w dużym stopniu sprzątanie klas po zajęciach!
WAŻNE DATY DO KALENDARZA NA SEMESTR JESIENNY
24 wrzesień - ogólne zebranie dla wszystkich rodziców o 10 rano, zebrania klasowe o 10.15.
1 październik- wizyta teatru Włóczykij z przedstawieniem „Przygody jeża spod miasta Zgierza”w naszej szkole w czasie zajęć lekcyjnych
30 październik (niedziela)- Zaduszkowe spotkanie społeczności polskiej przy pomniku Powstańców Listopadowych na Kingston Cemetery o godzinie 14.00. Spotkanie to jest organizowane przez naszą szkołę wraz z panem Ottonem Hulackim- weteranem 2 Wojny Śwatowej oraz prezesem Komitetu Odnowy pomnika
12 listopad- Szkolny Konkurs wiedzy o Polsce
19 listopad-(planowany ale jeszcze nie potwierdzony) wyjazd do Londynu na przedstawienie „ O dwóch takich co ukradli księżyc” w Teatrze Syrena w POSK
3 ub 4 grudzień - (planowana ale jeszcze nie potwierdzona) Zabawa Mikołajkowa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza