środa, 9 listopada 2016

WAŻNE KOMUNIKATY


MIKOŁAJKI i WYCIECZKA DO TEATRU

BILETY NA ZABAWĘ MIKOŁAJKOWĄ BĘDĄ DOSTĘPNE W SZKOLE W SOBOTĘ O 10 I 14. PROSIMY O SZYBKI ZAKUP LUB REZERWACJĘ, PONIEWAŻ LICZBA BILETÓW JEST OGRANICZONA A OD SOBOTY BILETY BĘDĄ RÓWNIEŻ DOSTĘPNE W POLSKICH SKLEPACH.
OD NAJBLIŻSZEJ SOBOTY PANI AGNIESZKA Z ZARZĄDU SZKOŁY ZACZNIE SPRZEDAŻ BILETÓW NA MIKOŁAJKOWĄ LOTERIĘ FANTOWĄ, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W CZASIE ZABAWY  (jeden numerek- 1 unt)


19 LISTOPADA- WYCIECZKA DO TEATRU W HEDGE END NA SPEKTAKL „Wielki Odkrywca” 
 W dniu wyjazdu odbędą się normalne zajęcia szkolne w godzinach od 10 do 13. Z przykrością zawiadamiamy,że musimy odwołać w tym dniu kółko artystyczne. Będą państwo mieli trochę więcej czasu na przygotowanie dzieci do wyjazdu. Wyjazd nastąpi o 16.00 z Turner Rd. sprzed Arc Dickens Primary Academy tak jak ostatnie wycieczki. Prosimy o zbiórkę około 15.45. Kierownictwo wycieczki to pani Sylwia Jędrzejewska z Zarządu Szkoły oraz pani Karolina Pawłowicz z kadry nauczycielskiej. Wszystkie dzieci oraz 9 opiekunek pojedzie autokarem. 16 zapisanych rodziców, jak wspominaliśmy na zebraniu, pojedzie prywatnymi autami.  Pani Sylwia ma listę czworga rodziców, którzy zadeklarowali się, że zabiorą ze sobą pasażerów (lista również u pani Sylwii). Skontaktujemy się ze wszystkimi jadącymi rodzicami telefonicznie. Przedstawienie i warsztat teatralny skończą się około 19.30. Powrót do Portsmouth będzie prawdopodobnie około 20.15. Kierownictwo wycieczki poda państwu numer telefonu w razie potrzeby kontaktu . Przypominamy, że wszyscy rodzice zobowiązani są wypełnić i podpisać zgodę na wyjazd dziecka na wycieczkę. Zgody będą dostępne w najbliższą sobotę.       

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza