piątek, 16 czerwca 2017

KOMUNIKATY!!!


1.Przypominamy o konieczności i terminie składania podań o miejsce na rok szkolny 2017/18. Termin składania podań upływa 1 lipca. Podania przyjmuje Pania Karolina Pawłowicz.
2. W sobotę 24-go czerwca odbędzie się szkolna wycieczka do Weald and Downland Living Museum. Jeśli wciąż są osoby, które nie zapisały się na listę chętnych, a chciałyby wziąć udział w wycieczce, prosimy o kontakt z Panią Sylwią Jędrzejewską. Całkowity kosz wycieczki pokrywa szkoła. W ramach wizyty w skansenie, specjalnie dla naszych uczniów, zostały zorganizowane warsztaty w tematyce powitania lata. Dzieci są zobowiązane mieć ze sobą lunch i jakieś przekąski. Już tradycyjnie wyjeżdzamy spod Ark Dickens Primary School (Turner Road, PO1 4PN) o godz. 9:30. Powrót natomiast jest przewidywany na godzinę 17:15-30. Każdy rodzic zobowiązany jest podpisać zgodę na wycieczkę. Formularze posiad i przyjmuje Pania Sylwia.
3. Osoby zainteresowane legitymacjami szkolnymi proszone są o złożenia formularzy w najbliższą sobotę. Jednostki konsularne nie rozpatrują zgłoszeń indywidualnych, a także proszą aby formularz drukowany był dwustronnie. Aby mieć szansę otrzymania legitymacji jeszcze przed wakacjami szkolnymi formularze muszą być złożone jak najszybciej. Bardzo prosimy osoby zainteresowane o przyniesienie wypełnionych podań w najbliższą sobotę. Informacje na temat legitymacji oraz formularz można znaleść klikając na poniższy link:
http://www.londyn.msz.gov.pl/…/uprawnienia_do_znizek_dla_dz…
4. Zakończenie roku odbędzie się w sobotę 15-go lipca w normalnych godzinach lekcyjnych. Więcej informacji na ten temat podamy w najbliższym czasie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza