wtorek, 19 września 2017

Dwa tygodnie za nami

Pierwsze dwa tygodnie w Polskiej Szkole mamy już za sobą. Wspaniale było zobaczyć roześmiane buzie naszych powracających uczniów jak również ze szczególną radością witaliśmy nowych uczniów w progach naszej szkoły. Bardzo nas cieszy, że coraz większej ilości rodziców zależy by pielęgnować mowę ojczystą swoich pociech.
W ostatnią sobotę odbyło się krótkie spotaknie rodziców, na którym zostały przedstawione główne kwestie związane ze szkołą. Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za uczestnictwo. Prosimy o uważne śledzenie komunikatów, gdyż dużo ważnych informacji pojawi się w najbliższym czasie. Informujemy, że już wkrótce będzie dostępna nowa strona internetowa, która mamy nadzieję, poprawi komunikację i dostępność informacji.
Również w ostatnią sobotę podziękowaliśmy byłej dyrektor Pani Kasi Thurlow za jej trud w długoletnie prowadzenie naszej szkoły. Było nam bardzo miło widzieć Panią Kasię ponownie ale niejednemu łezka w oku się zakręciła na myśl o jej odejściu. Jednak Pani Kasia zapewniła nas, że na zawsze pozostaje przyjacielem naszej szkoły i zawsze jest gotowa pomóc jeśli tylko będzie w stanie. Bardzo serdecznie dziękujemy!
Na koniec wszyscy, z przyklejonymi lotniczymi szachowniczkami na sercu, przyłączyliśmy się do akcji Hurricane of Hearts upamiętniając 77 rocznicę Bitwy o Anglię oraz wielkiego wkładu polskich lotników w obronę brytyjskiego nieba podczas drugiej wojny światowej.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza