piątek, 25 września 2015

KOMUNIKAT

Pragniemy przypomnieć, że oficjalny termin przyjmowania opłat za semestr jesienny upłynął w zeszłą sobotę. Kilkanaście rodzin nadal nie dokonało opłaty! Za nieuzasadnione u kierownictwa opóźnienia będziemy zmuszeni pobierać dodatkową opłatę w wysokości 5 funtów, która będzie wykorzystana na potrzeby szkoły. 
Przypominamy rodzicom o konieczności zapłaty za sprzątanie (3 funty) u nauczycielek wszystkich klas oraz za podręczniki (3 funty) w najmłodzej klasie 0a u pani Karoliny oraz u pani Ani w klasie 1
z Lista na wycieczkę dla starszych dzieci 8 lat + do teatru New Theatre Royal w Portsmouth na muzyczne przedstawienie w języku angielskim „Silver Sword” nadal otwarta. Ostatnia szansa na darmowe przedstawienie- Dodatkowa lista będzie wywieszona na drzwiach szkoły w jutro. Wyjście 20 października, godzina 19.30. Dla chętnych rodziców możemy zarezerwować bilety, aczkolwiek koszt musi być pokryty z własnej kieszeni (9 funtów).
Lista na wycieczkę do teatru Syrena w Londynie na 28 listopada jest zamknięta. Listę chętnych na wyjazd rodziców omówimy na spotkaniu przed końcem lekcji w sobotę 3 października.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza