czwartek, 17 września 2015

WAŻNY KOMUNIKAT

Zapraszamy rodziców na zebrania klasowe w najbliższą sobotę  na 12.45.

Wycieczka do Teatru Syrena  odbędzie się 28 listopada a nie jak wcześniej ogłaszaliśmy 21 listopada. Niestety wszystkie bilety na ten dzień były już zarezerwowane przez szkoły z Londynu.
Wszyscy chętni proszeni są o wpisanie się na listę, która będzie wywieszona na szklanych drzwiach przy naszych klasach. Miejsca są ograniczone! Koszt wycieczki wyniesie 7 funtów za bilet. Transport w całości opłaci szkoła.

Wycieczka starszych dzieci 8 lat + do teatru New Theatre Royal w Portsmouth na muzyczne przedstawienie w języku angielskim „Silver Sword”- o przygodach trójki rodzeństwa poszukujących swojego ojca po zakończeniu drugiej wojny światowej. Akcja toczy się na terenie Polski. Jest to ciekawa inspirująca historia- warto zobaczyć!
Dwie możliwe daty :19 Październik 19.30 lub 20 październik, godzina 19.30. Bilety do teatru będą opłacone ze szkolnych funduszy. Dla chętnych rodziców możemy zarezerwować bilety, aczkolwiek koszt musi być pokryty z własnej kieszeni. Zapisy również w sobotę- lista będzie wywieszona na szklanych drzwiach przy klasach.

Przypominamy, że opłaty za semestr jesienny muszą być wpłacone najpóźniej w najbliższą sobotę. Informacje jak dokonać przelewu itp w zakładkach na stronie szkolnej.
Potwierdzenia wpłat z poprzedniej soboty oraz przelewów internetowych dokonanych do piątku będą do odebrania u pani Kasi (kierownik) lub u pani Moniki (skarbnik) w najbliższą sobotę.

Przypominamy, że wszystkie dzieci muszą mieć wypełnione nowe formularze rejestracyjne na rok szkolny2015/2016.Formularze należy dostarczyć do  njpóźniej w najbliższą sobotę tj. 19 września.

Przypominamy również, że w sobotę przyjmujemy wpłaty za sprzątanie klas w kwocie 3 funtów. prosimy o przyniesienie drobnych!

Pani Karolina z klasy 0a oraz pani Ania z klasy 1 będą przyjmować wpłaty za podręczniki w czasie zebrania klasowego również w najbliższą sobotę.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza