piątek, 3 czerwca 2016

WAŻNY KOMUNIKAT - WYCIECZKA 11 CZERWCA

Wyjeżdżamy na wycieczkę 11 czerwca  o 9 rano.Spotykamy się najpóźniej  o 8.50 przed Arc Dickens Primary Academy przy Turner Rd.PO1 4PN (w tym samym miejscu skąd był wyjazd do teatru w marcu). Każdy rodzic musi przynieść wypełnioną i podpisaną zgodę na wyjazd dziecka ( na każde dziecko osobno). Formularz jest dostępny do ściągnięcia i wydrukowania ponizej.
Grupa młodszych dzieci zacznie swoje przygody ze zwierzętami na farmie Longdown o godzinie 10. Dwugodzinne spotkanie z farmerem Brianem rozpocznie się o 10.30. W tym czasie przewidywana jest również przejażdżka traktorem i karmienie zwierzątek :) Bardzo prosimy o uczulenie dzieci na konieczność mycia rączek po zabawach ze zwięrzątkami ( higiena mycia  rąk będzie bardzo surowo przestrzegana przez opiekunów wycieczki). Po przerwie na lunch będzie czas na zabawy na placu zabaw i dalsze zwiedzanie farmy. Wyjazd z farmy przewidujemy w godzinach 16-16.30, odbiór starszych dzieci o 17.00.
Grupa starszych dzieci dojedzie do Ferny Crofts około 10.15. Po zapoznaniu się z regulaminem itp. zacznie swoje pierwsze grupowe zajęcia o 11.00. Dzieci zostaną podzielone na zespoły kilkuosobowe i będą uczestniczyć między innymi w zajęciach takich jak: budowanie schronu, marsz na orientację, budowanie wieży ze skrzyń i aeroball. Wyjazd przewidywany jest na godzine 17. Powrót do Portsmouth około godziny 18.00.
Wszystkie dzieci muszą mieć wygodne sportowe ubrania i buty (dzień przed wyjazdem doradzimy czy będzie konieczność zabrania odzieży i obuwia przeciwdeszczowego). Prosimy o przygotowanie lunchu i napojów. Być może będzie możliwość odwiedzenia sklepiku na farmie czy w centrum rekreacji więc dzieci mogą zabrać ze sobą drobne kieszonkowe. Jeśli mają państwo dodatkowe pytania, prosimy o wiadomość prywatną na stronie szkoły lub pytanie w komentarzu. Z rodzicami zapisanymi na wycieczkę skontaktujemy się telefonicznie w najbliższym czasie.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza