środa, 12 października 2016

WAŻNE KOMUNIKATY


  W sobotę opłaty za podręczniki/teatr będą zbierane przez panią Sylwię przed lekcjami oraz zaraz po kółku.  
Sytuacja wycieczki do teartu wygląda następująco:  
Chętnych jest 69 dzieci oraz około 30 dorosłych. Miejsc w autokarze mamy 74. Dla bezpieczeństwa dzieci w autokarze musi jechać przynajmniej 7/8  nauczycielek/opiekunek.  
Na dzień dziesiejszy nie mamy transportu dla 24 osób . Ażeby zorganizować transport dla wszystkich, musimy znać dokładną liczbę jadących
Stąd prosimy o deklaracje w postaci kupna biletów w najbliższą sobotę. 
Wspominałam na zebraniu rodziców, że, jeśli będzie dużo chętnych, część osób (szczególnie dorośli) będzie musiała dojechać do teatru własnym transportem. Bardzo proszę chętnych kierowców o kontakt w komentarzach lub w prywatnej wiadomości. Potrzebujemy 5 aut!

PODRĘCZNIKI- prosimy wszystkich rodziców o uiszczenie zapłaty za ćwiczenia również w najbliższą sobotę! 
Podręczniki dla klas drugich „Asy z drugiej klasy” jak mówiłam na zebraniu, są dość drogie w porównaniu z innymi. Na ogólnym zebraniu zostało uzgodnione, że rodzice zgadzają się, żeby zapłacić 14 funtów za ćwiczenia oraz depozyt w postaci 14 funtów za czytanki, który zostanie zwrócony na koniec roku, po oddaniu książek do szkoły. 
Jednak w poprzednią sobotę część rodziców wyraziła swoje niezadowolenie z powodu wyższych cen podręczników. W związku z tym uzgodniłyśmy z panią Martą i panią Anią, że rodzice płacą tylko 14 funtów za ćwiczenia. Czytanki, które są własnością szkoły, będą używane przez dzieci jedynie w czasie lekcji. 
W razie pytań pani Ania z klasy Przyjaciół Pana Kleksa i pani Marta z klasy Przyjaciół Misia Uszatka będą dostępne w sobotę rano przed lekcjami.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza