sobota, 28 stycznia 2017

WAŻNE KOMUNIKATY

1.  OPŁATY ZA SZKOŁĘ
OFICJALNY TERMIN OPŁAT ZA SEMESTR ZIMOWY UPŁYNĄŁ 21 STYCZNIA. PONAD DWADZIEŚCIA RODZIN NIE DOKONAŁO JESZCZE WPŁATY BANKOWEJ MIMO, ŻE, ZE WZGLĘDU NA OKRES ŚWIĄTECZNY, TERMIN BYŁ PRZEDŁUŻONY O DODATKOWY TYDZIEŃ. 
PRZYPOMINAMY, ŻE WEDŁUG REGULAMINU, JEŚLI RODZINA NIE UIŚCI OPŁATY W CIĄGU DWÓCH PIERWSZYCH TYGODNI SEMESTRU I NIE ZGŁOSI PROŚBY O PRZESUNIĘCIE TERMINU, JEST ZOBOWIĄZANA ZAPŁACIĆ DODATKOWE 5 FUNTÓW NA RZECZ SZKOŁY!!!
2.  WYCIECZKA DO TEATRU NA „PRZYGODY PIPPI” 5 LUTEGO
ZBIÓRKA PRZY ULICY TURNER ROAD (PO1 4PN) PRZED SZKOŁĄ ARK DICKENS PRIMARY ACADEMY O GODZINIE 12.30. DZIECI POWINNY ZABRAĆ ZE SOBĄ JEDZENIE I PICIE. PRZEDSTAWIENIE ZACZYNA SIĘ O 15.30. WYJAZD Z LONDYNU OKOŁO 17.15. SPODZIEWANY POWRÓT W OKOLICACH 19.00.- 19.30. PROSIMY RODZICÓW O PRZYBYCIE PO ODBIÓR DZIECI NA CZAS! W SOBOTĘ 4 LUTEGO RODZICE WSZYSTKICH JADĄCYCH DZIECI ZOBOWIĄZANI SĄ O WYPEŁNIENIE FORMULARZA: ZGODY NA WYJAZD DZIECKA NA WYCIECZKĘ. FORMULARZE BĘDĄ DOSTĘPNE W SZKOLE LUB MOŻNA JE ŚCIĄGNĄĆ Z ZAKŁADKI.
3.    4 LUTEGO SIEDMIORO UCZNIÓW ZE STARSZYCH KLAS BĘDZIE REPREZENTOWAĆ NASZĄ SZKOŁĘ NA MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W POLSKIEJ SZKOLE W MILTON KEYNES. BĘDZIEMY MOCNO TRZYMAĆ KCIUKI!!!
4.    11 LUTEGO PLANUJEMY KLASOWE ZEBRANIA RODZICÓW. WIĘCEJ INFORMACJI OTRZYMAJĄ PAŃSTWO OD NAUCZYCIELEK SWOICH DZIECI
5.    11 MARCA BĘDZIEMY GOŚCIĆ ZNANY NAM JUŻ TEATR TRIP Z POLSKI Z PRZEDSTAWIENIEM „TAJEMNICA SKARBU NA KURZEJ NÓŻCE”. W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE SALA, NA KTOREJ ZAZWYCZAJ MAMY PRZEDSTAWIENIA, JEST W TYM DNIU NIESTETY WYNAJĘTA, ZDECYDOWALIŚMY PRZENIEŚĆ CAŁODNIOWE SZKOLNE ZAJĘCIA DO SALI PRZY KOŚCIELE ST. JOSEPH ZARAZ ZA COPNOR BRIDGE ADRES: Tangier Road, Portsmouth, Hampshire. PO3 6AN
6.     NASZA SZKOŁA PO ROCZNEJ PRZERWIE, WEŹMIE UDZIAŁ W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE POETYCKIM „WIERSZOWISKO 2017”, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 25 CZERWCA W LONDYNIE. MOŻEMY ZGŁOSIĆ DWÓCH INDYWIDUALNYCH UCZESTNIKÓW ORAZ GRUPĘ (DO 15 OSÓB) MAMY JESZCZE DUŻO CZASU ALE JUŻ W NAJBLIŻSZYM CZASIE MUSIMY ZACZĄĆ PLANOWANIE:)
w razie pytań prosimy o kontakt na fb lub email ze strony szkoły
z pozdrowieniami
Kasia Thurlow
Dyrektor

POLSKASZKOLAPORTSMOUTH.BLOGSPOT.COM

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza