wtorek, 25 lipca 2017

Dziękujemy i życzymy udanych wakacji!

Niech żyją wakacje!  Nareszcie możemy w pełni cieszyć się wakacyjnymi emocjami. Zapewne wielu z nas, ze spakowanymi już walizkami, odlicza godziny do wakacynego wyjazdu. Jednak za nim wyruszymy w drogę, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierają naszą szkołę, dzięki czemu może ona istnieć, rozwijać się i kształcić młode pokolenie Polaków, żyjących w naszym mieście.

Serdecznie dziękujemy:

- Stowarzyszeniu „Wspólnota Polska”, które już kolejny rok wspiera naszą szkołę finansowo.

- Bere Claims, która za pośrednictwem firmy prawniczej Andrew & Andrew Solicitors ., przekazała £250 na zakup książek na nagrody dla uczniów,

- Firmie Finanspol, która sprawdza i zatwierdza nasze rozliczenia księgowe,

- Weald & Downland Living Museum za zaproszenie naszej szkoły i zorganizowanie warsztatów w ramach wycieczki szkolnej. Bardzo się nam podobało!

- Marek Wierzbicki z Polskiego Klubu Miłośników Historii Orzeł Biały oraz przedstawicielom 307 Squadron Project za przeprowadzenie ciekawej lekcji historii przy okazji Święta Niepodległości, obrazując trudną walkę Polaków o suwerenność naszego kraju,

- The D-DAY Museum za przeprowadzenie lekcji historii na temat najwiekszej operacji militarnej drugiej wojny światwej,

Również pragniemy bardzo serdecznie podziękować przyjacielowi naszej szkoły Panu Otton Z Hulacki za długoletnie wspieranie naszej szkoły.

I wreszcie ogromne podziękowania dla naszych wspaniałych nauczycieli i wolontariuszy za ich ciężką pracę, pasję i entuzjazm.

Dziękujemy także rodzicom, którzy w jakikolwiek wspierają naszą szkołę oraz wszystkim rodzicom za wspieranie swoich pociech w nauce języka ojczystego.

Wszystkim dzieciom i dorosłym dobrego, zasłużonego wypoczynku i do zobaczenia we wrześniu!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza